Hakkımda

Şahin Ersidar kimdir?

Merhaba, Ben Şahin Ersidar!

Bir iletişimci ve dijital pazarlama danışmanı  olarak dijital dünyada kendi izimi bırakma arzusuyla yola çıkan biriyim. 4. sınıf Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam ederken, aynı zamanda Siyasal İletişim alanında faaliyet gösteren bir şirkette Dijital Pazarlama Stajyeri olarak deneyim kazanıyorum.

2018 yılından beri SEO ve WordPress üzerinde yoğunlaşıyor, bu alanda elde ettiğim 5 yıllık uzmanlıkla projelerimi etkili bir şekilde yönetiyorum. Girişimcilik ruhumu ortaya koymak adına, “Tradigma” adlı projemde dijital strateji ve pazarlama hizmetleri sunmaya odaklanıyorum. Aynı zamanda, gelişmeleri yakından takip etmek ve düşüncelerimi paylaşmak adına “Halkla İlişkiler Dergisi”nde köşe yazarlığı yapıyorum.

2022 yılının başında başlayıp 7 ay süren bir gönüllü proje deneyimimle, SEO ve website yöneticiliği konusundaki becerilerimi daha da geliştirdim. Bu süreç, sadece projenin başarısı değil, aynı zamanda ekip çalışmasının gücü ve etkili iletişimin önemini anlama açısından da zenginleştirici bir deneyim oldu.

Bana ait bu dijital köşede, dijital pazarlama ve stratejik iletişim konularında edindiğim bilgileri ve deneyimleri paylaşıyorum. Ayrıca frelance olarak web tasarım, SEO ve Google Ads alanlarında danışmanlık hizmeti veriyorum. Araştırmaya, öğrenmeye ve denemeye olan tutkumu yansıtmak adına çeşitli projelerde yer alıyorum.

Hobilerim arasında yeni konuları keşfetmek, araştırma yapmak ve aksiyon, polisiye, macera ve komedi filmlerini izlemek var. Bana ilham veren şeylerin peşinden gitmek, beni her gün daha iyi bir birey ve profesyonel yapma yolunda motive ediyor.

Şeffaflık, etik iletişim, ve sürekli öğrenme değerlerim arasında ön sıralarda yer alıyor. Bu değerlerle şekillenen bir yaklaşımla, size sunduğum freelance hizmetlerde her zaman kaliteli, etkili ve özgün çözümler sunmayı hedefliyorum

Scroll to Top